Kaffekanna
2019-12-29
717013
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAFFEKANNA, 1800-tal, koppar, hantag i smide, höjd ca 28 cm
Skador, lagningar