Saltkar Kina
2019-12-23
716915
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, silver, Kina, 1900-talets början, tripod, dekor av slingrande drake i relief, insats i glas, stämplad, höjd ca 6 cm
Slitage