Lennart Jirlow litografi
2019-12-22
716849
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "På balkongen", signerad L. Jirlow, 172/310, Mourlot Paris, färglitografi, bildmått 44x61 cm