Soffa
2019-12-21
716736
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets andra hälft, lösa sittplymåer, klädsel i GP & J Bakers "Lotus", längd ca 205 cm
Bruksslitage