Bestick silver
2019-12-21
716695
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FISKKNIVAR, TESKEDAR, 18 dlr., silver och silver/800, 18/1900-tal, längd ca 14-22 cm, vikt ca 536 g
Slitage, några delar med gravyr