Fotogenlampor 2 st
2019-12-22
716674
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOTOGENLAMPOR, 2 st, omkring 1970-tal, kupor i glas, behängd med prismor, reglerbar höjd, ena elektrifierad, diamater ca 40 cm
Bruksslitage, ej fuktionstestade, SAV garanterar ej funktionen