Takarmatur
2019-12-21
716672
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1930/40-tal, mässing, 6 ljusarmar, höjd ca 57, diameter inkl skärmar 86 cm
Slitage