Bengt Lindström
2019-12-30
716633
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDTRÖM, 3 litografier, figurkompositioner, signerade, numrerade 20/200, 151/300 ocg 117/300, bildmått 29x25, 35x25, 30x22 cm
En med mjuka veck, ej examinerad ur ram