Klubbat för:
950 SEK
2 000 SEK
SPEGEL OCH KONSOLBORD, empir, 1800-tal, fanerad med mahogny, intarsiadekor, spegel mått 166x61 cm, konsolbord längd 53, bredd 30, höjd 37 cm
Åldersrelaterat slitage med mindre fanerskador
716632
2019-12-30