Histoire de Gustave-Adolphe roi de Suede
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER, 3 vol, "Histoire de Gustave-Adolphe roi de Suede", Amsterdam,, 1764, nr II, III och IV, helfranska band, stämplade med vapensköld.
Mindre skador på band, mindre fläckar, ej fullt genomgångna
716514
2019-12-29