Manschettknappar
2019-12-28
716508
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, höjd ca 2 cm, svenska importstämplar, vikt 5 gram.
Mindre bruksslitage, monogramgravyr.