Gösta Gustavsson färglitografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA GUSTAVSSON (1895-1962): (2+2) "Noaks ark" resp. "Om hösten", signerade och daterade Gösta Gustavsson 1970, numrerade, bladmått ca 47x63 cm

Delvis gulnade, oramade

716493

2020-01-10