Ljuskrona
2019-12-21
716334
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing,, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 70 exkl kedja
Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen