Bordslampa
2019-12-21
716294
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Pukeberg, glas, 1960/70-tal, etikettmärkt höjd ca 34 cm.
Smärre slitage, funktionen garanteras ej