Bertil Vallien
2019-12-29
716293
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda Atelier, osignerad, numrerad 939001/300, glas, stensockel, höjd 30 cm
Flisor på sockel (möjligen ursprungliga)