Taklampa
2019-12-21
716269
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1970/80-tal, möjligen Carl Fagerlund, 4 ljuspunkter, Orrefors, mässing och glas, höjd (utan kedja) ca 20, diameter 41 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage