Ringetui samt snusdosa silver
2019-12-20
716252
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RINGETUI, sterlingsilver, Art Nuoveau, Cornelius Sanders & Francis Shepard Birmingham 1904, invändigt inredd för ringar, SNUSDOSA, silver, oidentifierad svensk mästare, båtformad, invändigt förgylld, längd 8,5 resp. 7,5 cm
Bucklor och slitage