Simon Gate Sandvik
2019-12-21
716242
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIMON GATE, 20 delar, 1900-talets första hälft, Sandvik, bruntonad glasmassa, bestående bl.a av serveringsdelar, skålar, vaser
Smärre slitage, ytsmuts