Brevpressar 1900-tal
2019-12-21
716231
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BREVPRESSAR, 13 st, merparten Sverige, 1900-talets mitt/andra hälft
Bruksslitage, repor kan förekomma