Vaser Kina 1900-tal
2020-01-04
716197
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets slut, balusterformade, med hänklar, polykrom dekor, botten med sigillmärke, höjd ca 35 cm
Smärre tillverkningsdefekter