Oljemålning Marint motiv
2019-12-21
716158
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, signerad, olja på duk, ca 36x53 cm