Peter Dahl färglitografi
2019-12-20
716141
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Komposition, signerad Peter Dahl, färglitografi, bladmått ca 91x63 cm