Tesil i silver
2019-12-21
716139
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TESIL i silver, Sverige, 1913, delvis förgylld, Ingraverad bokstav på handtaget, längd ca 16, vikt ca 38 g
Slitage