Olle Nordberg oljemålning
2019-12-21
716118
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Människor vid båthus, signerad samt daterad 54, olja på pannå, ca 37x44,5 cm