Bergére Louis XVI-stil
2020-01-07
716082
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGÈRE, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, träskuren dekor, lös sittplymå, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, benavslut med skador