Klubbat för:
17 500 SEK
15 000 SEK
OTTO HESSELBOM (1848-1913), studie till Vårt land, motiv från Dalsland, signerad O Hesselbom, olja på duk, ca 36x73 cm
Några mindre färgbortfall
716062
2019-12-20