Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖSTA ASP (1910-1986): "Taklandskap i Bretagne", signerad och otydligt daterad, olja på pannå, ca 31x26 cm
716022
2019-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här