Ragnar Persson oljemålning
2019-12-25
716000
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Figurer, monogramsignerad, olja på duk, ca 32x23 cm
Någon obetydlig repa