Carl Fredrik Reuterswärd
2019-12-20
715967
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, monogramsignerad CFR, 57/90, litografi, bildmått ca 42x29 cm