Ljusstakar 1 par England 1800-tal
2019-12-22
715932
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, England, skaft i skuret horn, förslivrad koppar, höjd 27,5 cm
Sprickor, slitage