Madeleine Pyk akvarell
2019-12-20
715769
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Blå kust", signerad och daterad 1969, akvarell, ca 25x16 cm
Ej examinerad ur ram