Kjell Leander Engström
2019-12-21
715736
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): Höstfärger i Abisko, fors, olja på duk, mått ca 38x46
Duk uppfodrad på pannå. Smärre slitage.