Figurscen oljemålning
2019-12-18
715722
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, otydligt signerad och daterad "F.H Heshan, 1867"?, olja på pannå,