Roger Risberg tusch
2020-01-10
715613
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROGER RISBERG (1956-2011): "Kungen", monogramsignerad och daterad RR -90, tusch på papper, ca 39x26 cm, oramad
Hanteringsveck, pappersskada, fläck