Väska i silver
2019-12-20
715539
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄSKA i silver, 1800/1900-tal, med svart sammet, största mått ca 23 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage