Lockurnor brons Asien
2019-12-18
715474
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOCKURNOR, 2 st., brons, Asien, 1900-tal, dekor i relief av stiliserad bård, höjd ca 25-26 cm
Slitage