Peter Dahl färglitografi
2020-01-10
715458
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): "Möte", signerad Peter Dahl, EA VIII, färglitografi, bildmått ca 76x56 cm