Bruno KArlsson oljemålning
2019-12-20
715453
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRUNO KARLSSON (född 1927): Vinternotiv, signerad samt daterad 95, olja på duk, ca 57x39 cm