Vägglampa
2019-12-20
715328
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VÄGGLAMPA, troligen Italien, 1900-talets andra hälft, bronserad metall, 9 ljuspunkter, längd 145 cm, höjd ca 80 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad