Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
RÖRSTRAND, figurin, porslin, 1900-talets början, föreställande varg, höjd ca 17, längd 27 cm
PROVENIENS: Stopalo
Nagg på örat
715312
2019-12-17