Bordslampa
2019-12-20
715233
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, Art deco, 1920/30-tal, vitmetrall, delvis lackerad, höjd ca 30 cm
Slitage, funktionen garanteras ej