Puderdosa Jensen
2019-12-17
715226
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GEORG JENSEN, puderdosa, sterlingsilver, stämplad Georg Jensen&Wendel, Denmark, diameter 7 cm, med monogram DK
Bruksslitage, spegelglas med korrosion