Igor Munoz takarmatur
2019-12-17
715190
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
IGOR MUNOZ, taklampa, bok, "Evolution", Gärsnäs 1960-80-tal, oregelbunden form, obehandlade böjda trälameller, en ljuspunkt, höjd ca 68, diameter ca 53 cm
Bruksslitage, plastkåpan skadad