Lennart Jirlow färglitografi
2019-12-18
714944
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signerad L Jirlow, 167/310, blindstämplad Mourlot, färglitografi, ca 38x46 cm