Peter Dahl färglitografi
2019-12-18
714922
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, 38/250, färglitografi, bildmått ca 41x55 cm