Petter Thoen färglitografi
2019-12-23
714901
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Wow", signerad Thoen, 273/350, färglitografi, ca 46x32 cm
Oramat blad