Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, figurkomposition, otydligt signerad samt daterad ´67, olja på duk, 73x50 cm
714847
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här