Oidentifierad konstnär
2020-01-31
714847
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, figurkomposition, otydligt signerad samt daterad ´67, olja på duk, 73x50 cm