Slagbord
2019-12-18
714841
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 75 samt 134 x 32 + 82x2 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage