M Pyk blandteknik
2019-12-18
714800
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Slottet", signerad och daterad M Pyk 1972, blandteknik på papper, ca 22x28 cm