Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
KRYDDSET, 12 dlr, Wächtersbach, keramik, bestående av: 9 burkar med lock, skärbräda samt 2 flaskor, höjder ca 10-24 cm
Skador, lagningar
714756
2019-12-22