Kryddset Wächtersbach

Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach
Kryddset Wächtersbach

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KRYDDSET, 12 dlr, Wächtersbach, keramik, bestående av: 9 burkar med lock, skärbräda samt 2 flaskor, höjder ca 10-24 cm

Skador, lagningar

714756

2019-12-22